Верифікований профіль
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Агентство Нерухомості «Надія Люкс», 15 років на ринку нерухомості

Продаж будинків (2)

  • 62 500 $
    1 453 $/м²

    Павла Чубинського вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    43 / 25 / 11 м²
    1 поверх
    1 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продається частина приватного будинку з окремим входом, власною земельною ділянкою та власною літньою кухнею з гаражем. Це чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, приватність та переваги власного будинку в місті. Будинок розташований в затишному приватному секторі між вулицями Ольги Кисілевької та Гната Хоткавича. Житлова частина будинку має площу 43 м² та складається з двох кімнат, кухні та санвузла. У будинку встановлене індивідуальне газове опалення, підведені всі необхідні комунікації та встановлені металопластикові вікна. На території розташований окремий гараж площею 45 м² з власним заїздом. Над гаражем знаходиться простора літня кухня площею 50 м², яка складається з кухні, окрем...
    Рієлтор
  • 195 000 $
    1 182 $/м²

    Садова

    165 / 88 / 30 м²
    2 поверхи
    5 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Продаж сучасного приватного будинку в с. Крихівці - найкраща приміська локація Івано-Франківська, всього 7 хвилин до міського озера та парку Тараса Шевченка. Якісний двоповерховий будинок із власною земельною ділянкою 5,5 соток та гаражем. У будинок заведені всі міські комунікації. Залишилось встановити вхідні двері, автоматичні ворота в гаражі та завершити благоустрій території. Планування: • 1 поверх: простора кухня-вітальня з місцем під камін, вихід на заднє подвір’я, технічне приміщення, гостьовий санвузол • 2 поверх: три спальні, окрема гардеробна, просторий санвузол, вихід на відкритий балкон Заднє подвір’я ідеально підходить для облаштування зони відпочинку, барбекю чи басейну....
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом